Výlety a aktivity

Celodenní výlet do Liberce do akvaparku

Celodenní výlet do Liberce do akvaparku

V rámci celodenního výletu můžete navštívit největší mimopražský krytý tématický vodní ráj s celoročním provozem ve stylu antických lázní.
Otevřeno denně 10:00 - 22:00 (pátek do 23:00)

Více informací: http://www.centrumbabylon.cz


Výlet na Krkonošský Mumlavský vodopád - v létě kouzlo padající vody, v zimě ledová nádhera!

Výlet na Krkonošský Mumlavský vodopád - v létě kouzlo padající vody, v zimě ledová nádhera!

Mumlavský vodopád na řece Mumlavě je skvělým tipem na výlet pro rodiny s dětmi. V zimě si můžete mezi lyžováním zpestřit program výletem k této neopakovatelné přírodní nádheře. Doporučujeme jej rodinám s dětmi a milovníkům přírody, kteří se ubytují u nás v penzionu .  Jedná se o 10 m vysoký skalní supeň v žulovém řečišti. Najdete jej poblíž centra Harrachova v západní části Mumlavského dolu. Když mrzne, tak v zimě často zamrzá a vás čeká úchvatný pohled na zamrzlý vodopád - originální ledové dílo přírody.

Je to jeden z nejvodnatějších vodopádů čech, stojí tedy jistě za návštěvu ať už v létě nebo v zimě. Je tvořen stupňovitě uspořádanými žulovými bloky. Na úpatí vodopádu najdete tzv. Čertova oka, což jsou prohlubně vyhloubené v žulovém podkladu vodou, unášející drobné kamínky. Občerstvit se můžete nedaleko vodopádu v restauraci (Mumlavská bouda 786m nad m.).

Spodní část mumlavského vodopádu je téměř svislá. Celkový sklon vodopádu je cca 50°. Výška je 7 metrů. Vodopádem proteče úctyhodných 800 litrů za sekundu, což při sedmi metrové výšce stojí za poslech! A na závěr ještě GPS souřadnice pro váš výlet: GPS: 50°46'14.2"N; 15°27'9.13"E

Další odkazy: S kamerou na cestách za Mumlavským vodopádem


Celodenní výlet do Harrachova do Vertical parku s výběrem aktivit:

Horolezecká stěna
Outdoorová horolezecká stěna vysoká 10 metrů s převisem. Stěna je částečně krytá a nabízí několik lezeckých cest různé obtížnosti. Pro děti speciální „zvířátková cesta". Obří houpačka - „ BIG SWING"
Obří houpačka mezinárodně nazývaná Big Swing je tou pravou výzvou pro všechny. Sami se musíte rozhodnout, kdy se odjistíte z výšky 12 metrů a pak prožijete volný pád, přetížení i stav beztíže během pár vteřin. Vhodné pro dospělé a děti od 120 cm. Bungee trampolína:
Bezpečné skákání. Po uchycení pomocí gumolan a úvazku máte možnost vyzkoušet až 6 metrů vysoké skoky bez rizika pádu mimo bungee trampolínu. Vhodné pro děti (cca od 20 kg) a dospělé (do 100 kg)
VěžTrenažerLanovkaLanové aktivityLanové aktivity

Lanové centrum Proud - Harrachov

Lanové centrum se nachází v Krkonošském národním parku na soutoku řeky Jizery s Mumlavou. Areál se rozkládá na ploše cca 5.500 m2 a celý je situován čistě v přírodě. Při programu Vás tedy nebude nic rozptylovat a vy si tak budete moci intenzivně vychutnat jedinečné zážitky.

  • areál nízkých překážek
  • areál nízkých týmových překážek
  • tréninková stěna
  • několik aktivit zvaných „problem solving"
  • 10 individuálních a 5 týmových vysokých překážek (výšky od 4 do 11 metrů)
  • věž (Challenge tower) s několika vertikálními překážkami a plošinou ve výšce 12 metrů. Z této plošiny vede lanovka dlouhá 80 metrů.
Více informací: www.verticalpark.cz

Prohlídka sklárny a muzea v Harrachově

Prohlídka sklárny a muzea v Harrachově

Celodenní výlet do Harrachova spojené s prohlídkou sklářského muzea a provozu sklárny www.sklarnaharrachov.cz

Při prohlídce výrobních provozů můžete shlédnout kompletní postup zpracování skla ručními technologiemi. Součástí exkurze je i unikátní 100 let stará historická brusírna skla, poháněná transmisemi a vodní turbínou. Vše je v téměř původní podobě a plně funkční. Prohlídka je provázena odborným výkladem v češtině, němčině a angličtině. Pro velký zájem je lepší se předem objednat.

Exkurze se uskutečňují pondělí až neděle, vždy od 8:00 do 15:00 hodin. Prohlídka provozu a muzea trvá asi 1 hodinu.

 


Celodenní výlet do Špidlerova Mlýna do akvaparku a bobovou dráhu

Celodenní výlet do Špidlerova Mlýna do akvaparku a bobovou dráhu

Aquapark Špindl

Areál AQUA Parku Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, vlnobití a další atrakce.
Teplota vody v rekreačním bazénu je 28oC, ve vířivkách 33oC. 

Více informací: www.aquaparkspindl.cz

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Bobová dráha má délku 1.400 m a jezdec si při jízdě s průměrným sklonem 7,03 % užije 22 zatáček, 5 jumpů (terénních zlomů) a tři tunely. Opravdu nevšední zážitek z jízdy, jejíž rychlost si každý volí podle svých schopností, umocňuje překrásné okolní panorama Krkonoš. Na jedno nebo dvoumístných bobech mohou jezdit bez problémů všechny věkové generace, děti od osmi let samostatně, do osmi let v doprovodu rodičů. Při dodržení provozních předpisů je absolutně bezpečná, což mimo jiné umožňuje samostatné jízdy dětí cca od školního věku.

Více informací: www.bobovka.cz


Výlet do Bozkovských dolomitových jeskyní

Výlet do Bozkovských dolomitových jeskyní

Veřejnosti zpřístupněný okruh je dlouhý 350 m, s dobou prohlídky 45 minut.
Jeskyně tvoří dva samostatné systémy jeskynních chodeb a síní, které byly při zpřístupňování propojeny průkopy a dlouhou štolou.

V nejnižších částech jsou trvale zaplaveny vodou vytvářející podzemní jezera, největší v Čechách. Vyznačují se neobvyklým rozsahem selektivní koroze stěn a stropů a ojedinělými formami těchto útvarů. Svou celkovou délkou dosud objevených prostor - 1060 m a výškovým rozpětím (denivelací) 43 m jsou nejdelšími dolomitovými jeskyněmi v České republice.

Z důvodu velkého zájmu návštěvníků v letní turistické sezoně doporučujeme zajistit si rezervaci telefonicky předem.

Více informací: www.caves.cz/cz/jeskyne/bozkovske-dolomitove-jeskyne


Výlet do Jilemnice - Harrachovský zámek a Krkonošské muzeum

Výlet do Jilemnice - Harrachovský zámek a Krkonošské muzeum

Krkonošské muzeum v Jilemnici nabízí k prohlídce expozici počátků českého lyžování. Expozice přibližuje vývoj lyžování do roku 1914. Expozice historicko-etnografická sleduje především historický vývoj západních Krkonoš od počátků velké kolonizace ve 13. století. Za zmínku stojí především Krkonošské betlémy.

Návštěvní doba muzea:
celoročně: úterý - neděle 8-12 a 13-16 hodin, v červenci a srpnu do 17 hodin. Prohlídka trvá 70 - 90 minut.  Muzeum sídlí v zámku v parku u kostela asi 150 m od hlavního náměstí.

Jilemnice - Harrachovský zámek

Původně renesanční zámek, postavený na místě gotické tvrze, roku 1646 vypálen Švédy, obnoven roku 1716 Harrachy. Upraven pseudorenesančně na konci 19. století. Expozice věnovaná etnografii a historii českého lyžování, sbírka betlémů a pohřebních cechovních štítů, Kavánova galerie. Nejcennější exponáty: unikátní mechanický Metelkův betlém, nejjemnější lněná příze na světě aj.

 


Půldenní výlet na projížďku lanovou dráhou v Rokytnici

Půldenní výlet na projížďku lanovou dráhou v Rokytnici

Půldenní výlet na projížďku lanovou dráhou v Rokytnici nad Jizerou včetně oběda - 2 osoby 590,-Kč .

Cena obsahuje dopolední odvoz osobním vozem k lanové dráze Rokytnice nad Jizerou, zpětná jízdenka pro lanovou dráhou Rokytnice nad Jizerou, oběd výběr z hotových jídel a nápoj v horské chatě Lovčenka, zpětné jízda lanovou dráhou a pěší návrat do YELLOW SKI.


Výlet na Krkonošský Mumlavský vodopád - v létě kouzlo padající vody, v zimě ledová nádhera!
Mumlavský vodopád na řece Mumlavě je skvělým tipem na výlet pro rodiny s dětmi. V zimě si můžete mezi lyžováním zpestřit program výletem k této neopakovatelné přírodní nádheře. Doporučujeme jej >>

Skvělé lyžování v areálu Rokytnice nad Jizerou pro zimní dovolenou v Krkonoších
Rokytnice nad Jizerou jako krkonošské centrum lyžování, nabízí sportovní vyžití lyžařům, běžkařům i snowboardistům a hlavně také celým rodinám s dětmi! Penzion YELLOW SKI je pro podporu lyžařům přímo >>

Luxusní mezonetové apartmány v penzionu YELLOW SKI v Krkonoších
Luxusní ubytování v apartmánech YELLOW SKI na horách znamená přesně ten klíčový rozdíl v zážitku z vaší dovolené, oproti průměrnému ubytování. Kvalita ubytování je to, co vám dává prožít naplno >>

Krkonošský romantický víkend od 1590,- Kč za dvě
Nechte se učarovat kouzelnou přírodou západních Krkonoš. Vezměte svého partnera na romantický víkend pro dva do YELLOW SKI, kde Vás ubytujeme v luxusním apartmánu s rohovou vanou nebo >>

LAST MINUTE

LAST MINUTE na www.yellowski.cz

BONUSY

Apartmány připraveny pro letní provoz. Grilování, táborák to vše zajištěno v YELLOW SKI.

ROMANTICKÝ VÍKEND PRO DVA

Romantický víkend ve dvou v apartmánech v Krkonoších.
Jako dárek od nás obdržíte láhev vína Tarapaca či hodinu sami v sauně.
Vše za 699,– Kč za víkend a osobu. Víkendové balíčky jsou platné v období od 10.4. do 14.12.
NOVINKY NA
Doporučujeme: Yellowski ubytování v penzionu | Soví šperky s kamínky Swarovski | Hory ubytování na www.severnicechy.info | Partneři
Login
AKCE A SLEVY

APARTMÁNY
FOTOGALERIE

APARTMÁNY
REZERVACE

KUDY K NÁM ?
ZEPTEJTE SE NÁS

Pension Yellowski - ubytování v Rokytnici nad Jizerou. Ubytování v apartmánech.

Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign

Ubytování apartmány v Krkonoších